Sprzęty firmy BEAM to aktualnie jedne z lepszych oraz najnowocześniejszych dostępnych na rynku.

3 czerwca, 2020 0 przez admin

centralne-odkurzacze.net to przyszłościowe sprzęty, dzięki którym porządkowanie dużych powierzchni stało znacznie łatwiejsze.  Sprzęty firmy BEAM to obecnie jedne z najlepszych i najnowocześniejszych wśród dostępnych na rynków. Mają one cykloniczny system filtracji, który pozwala zatrzymać do 98% najdrobniejszych cząsteczek. W odkurzaczach tej firmy zrezygnowano z użycia worków na śmieci co umożliwia uniknąć kontaktu z zebranymi uprzednio zanieczyszczeniami.

Szufelki automatyczne to wspaniałe zastosowanie w miejscach, gdzie prędko zbiera się bałagan, czyli w kuchni albo w holu przy półce z butami. Kiedy chcielibyśmy pozbyć się śmieci wystarczy przycisnąć przycisk a system zasysa śmieci mieszczące się przy wlocie odkurzacza centralnego.
Automatyczne szufelki znajdują dużo zwolenników, bo pozwalają utrzymać mieszkanie w czystości. Automatyczne szufelki bardzo często instaluje się pod meblami, niemniej jednak możemy również zamontować je w ścianie, co jest znacznie trudne, bo wymaga wywiercenia otworu w ścianie.

Odkurzacze centralne cyclovac to sprzęty które charakteryzują się bardzo wielką wytrzymałością na uszkodzenia oraz wspaniałymi parametrami. Sprzęty tej firmy mają dużą siłę ssącą, a zarazem wyróżniają się cichą pracą. Nie tylko śpiesznie posprzątamy nim ogromne pomieszczenia, ale również skutecznie zdołamy pozbyć się brudu z dywanów i wykładzin. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo cyclovac daje 10 lat gwarancji na swe sprzęty a ponadto zapewnia serwis przez 5 lat od daty nabycia.