Wszystkie zabiegi prowadzone są przez fachowych rehabilitantów.

3 września, 2020 0 przez admin

Poziom państwowej ochrony zdrowia spada z roku na rok. Długie kolejki, nieuprzejme pielęgniarki w rejestracji, spóźnieni lekarze, rozdrażnieni pacjenci. Tak najczęściej wygląda normalny dzień w wielu nieprywatnych placówkach. Do tego coraz trudniej doczekać się wizyty u lekarza specjalisty, na rehabilitację, zabieg czy badania specjalistyczne a to bardzo często wręcz w sytuacji zagrażającej życiu.

 

Wydaje się, że dobrym rozwiązaniem na to, by uniezależnić się od bezdusznego systemu jest pakiet medyczny. Bardzo często taki pakiet jest dostępny w paru wersjach od podstawowej do kompleksowej. Dzięki każdej z tych wersji przeniesiesz się do całkiem innej rzeczywistości. Do rejestracji można dodzwonić się zawsze bez żadnego kłopotu. Konsultanci są bardzo mili, uprzejmi i niezwykle pomocni. Co bardzo ważne na takim samym, wysokim poziomie stoi także opieka medyczna.

 

W każdej wersji pakietu lekarz bez kolejki. Wizyta w prywatnej placówce nie budzi u nas lęku. Porównując do państwowej opieki zdrowotnej rozbieżność można spostrzec już od wejścia. Zarówno w gabinecie jak i w poczekalni możemy spodziewać się miłej atmosfery. To normalne, że doktor przyjmuje punktualnie a także odznacza się niezwykłą cierpliwością dla swojego pacjenta. W bardziej rozszerzonych pakietach jest też dostępna kompletna rehabilitacja medyczna. Bez kłopotu, mamy możliwość umówić się na bliski termin. Wszystkie zabiegi prowadzone są przez fachowych rehabilitantów, co gwarantuje ich skuteczność oraz wysoką jakość.